miska 20,5cm, 2,5l, PH MINT CULINARIA
Kód: MA-369901
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 20,5 cm, 2,5 l, PH MINT, CULINARIA. průměr: 20,5 cm objem: 2,5 l materiál: plast barva: mint Miska CULINARIA má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.12 kg |
| EAN: | 8591022531440 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,12 kg |
| Objem přepravní: | 4,41 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
