miska 20,75cm, 1,5l, PH LATTE CULINARIA
Kód: MA-369916
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 20,75 cm, 1,5 l, PH LATTE, CULINARIA. průměr: 20,75 cm objem: 1,5 l materiál: plast barva: latte Miska CULINARIA má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022563779 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,078 kg |
| Objem přepravní: | 2,8665 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
