miska 20,7cm, 2,5l, s víkem, PH LATTE CULINARIA
Kód: MA-369905
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 20,7 cm, 2,5 l, s víkem, PH LATTE, CULINARIA. průměr: 20,7 cm objem: 2,5 l materiál: plast barva: latte Miska CULINARIA s víkem má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8591022560006 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,178 kg |
| Objem přepravní: | 5,324 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
