miska 20cm HARENA polévková skleněná BÍ
Kód: MA-265658
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska polévková skleněná 20 cm, HARENA, BÍ. průměr: 20 cm materiál: tvrzené sklo barva: bílá Miska najde své využití téměř v každé domácnosti. Je ideální variantou na polévky, těstoviny a další pokrmy. Miska je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 883314512953 |
| Hloubka přepravní: | 20 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,35 kg |
| Objem přepravní: | 2 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
