miska 22,5cm PH mix barev
Kód: MA-311191
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 22,5 cm, PH mix barev. průměr: 22,5 cm materiál: plast mix barev: žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená Plastová miska má všestranné využití, slouží například k servírování pochutin, sběru drobného zahradního ovoce nebo ke skladování potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8594028849120 |
| Hloubka přepravní: | 22,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Objem přepravní: | 3,54375 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22,5 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
