miska 22,5cm TREVIA skleněná
Kód: MA-267601
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska skleněná 22,5 cm TREVIA. průměr: 22,5 cm objem: 2,7 l materiál: sklo Skleněná miska TREVIA má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.06 kg |
| EAN: | 8591022602423 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,06 kg |
| Objem přepravní: | 5,819 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
