miska 22cm 2TONE nerez
Kód: MA-287505
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska pr. 22 cm, 2TONE, nerez. průměr: 22 cm výška: 11 cm tloušťka stěny: 0,4 mm materiál: nerez Nerezová miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022110836 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,17 kg |
| Objem přepravní: | 5,082 dm3 |
| Šířka přepravní: | 22 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
