miska 23,5cm, 3,3l NOVA PH mix barev
Kód: MA-182723
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska NOVA 23,5 cm (3,3 l) PH mix barev. objem: 3,3 l průměr: 23,5 cm materiál: plast mix barev: zelená, oranžová, fialová, žlutá Praktická plastová miska v rozmanitých barevných variantách pro všestranné využití v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 5907749906240 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,13 kg |
| Objem přepravní: | 13,52 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 20 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
