miska 23cm GASTRO skleněná
Kód: MA-266154
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 23 cm, GASTRO, skleněná. objem: 2,1 l průměr: 23 cm výška: 9,5 cm materiál: sklo Skleněná miska je vyrobena z čirého skla. Tvar misky umožňuje skládání misek na sebe, jednotlivé kusy do sebe perfektně zapadají a zabírají minimum místa v kuchyni. myčka: ano mikrovlnka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.14 kg |
| EAN: | 8596352013727 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,14 kg |
| Objem přepravní: | 5,29 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 10 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
