miska 23x23cm, 3l, PH MINT CULINARIA
Kód: MA-369921
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 23 x 23 cm, 3 l, PH MINT, CULINARIA. rozměry: 23 x 23 cm objem: 3 l materiál: plast barva: mint Miska CULINARIA má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591022558041 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,168 kg |
| Objem přepravní: | 4,232 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
