miska 23x23cm, 3l, PH RŮŽ CULINARIA
Kód: MA-369462
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska CULINARIA 3 l má v kuchyni široké využití. Je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8590419043795 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,17 kg |
| Objem přepravní: | 4,232 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
