miska 24,5cm, 3l, PH STONE
Kód: MA-259824
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 24,5 cm, 3 l, PH STONE. objem: 3 l průměr: 24,5 cm materiál: plast barva: granit STONE Plastová miska vhodná na ovoce, ale i na různé pochutiny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 8590394064600 |
| Barva: | šedá |
| Hloubka přepravní: | 24,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,176 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 3000 ml |
| Objem přepravní: | 6,60275 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 1 |
| Šířka přepravní: | 24,5 cm |
| Typ mísy: | servírovací mísa |
| Určení: | pro domácnost |
| Výška přepravní: | 11 cm |
| Zařazení - jídelna: | Mísy a dózy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
