miska 24,7cm, 4l, s víkem, PH LATTE CULINARIA
Kód: MA-369898
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 24,7 cm, 4 l, s víkem, PH LATTE, CULINARIA. průměr: 24,7 cm objem: 4 l materiál: plast barva: latte Miska CULINARIA s víkem má v kuchyni široké využití, je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8591022563564 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,238 kg |
| Objem přepravní: | 7,8125 dm3 |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška přepravní: | 12,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
