miska 25,5cm PROUŽKY PH TRA
Kód: MA-386826
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 25,5 cm, PROUŽKY, PH TRA. objem: 4 l průměr: 25,5 cm výška: 13 cm materiál: plast barva: transparentní vzhled recyklovaného skla Plastová miska vhodná na ovoce, ale i na různé pochutiny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8719987504242 |
| Hloubka přepravní: | 25,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,245 kg |
| Objem přepravní: | 8,45325 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 25,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
