miska 25cm, 3,6l PH TRA
Kód: MA-387118
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 25 cm, 3,6 l, PH TRA. průměr: 25 cm výška: 12 cm objem: 3,6 l hmotnost: 390 g materiál: plast vzhled recyklovaného skla barva: čirá Víceúčelová plastová miska, která by rozhodně neměla chybět v žádné domácnosti. Silnostěnná miska slouží pro přípravu jídel a jejich servírování. Průhledný design je dnes velice moderní a u připraveného stolu vypadá miska výborně.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.37 kg |
| EAN: | 8719202470901 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,372 kg |
| Objem přepravní: | 7,5 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 25 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 12 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
