miska 25cm, 4l melamin ovocný motiv mix
Kód: MA-387105
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 25 cm, 4 l, melamin, ovocný motiv, mix. průměr: 25 cm objem: 4 l materiál: melamin mix motivů: ovoce, ovoce a pruhy Plastová miska má všestranné využití, slouží například k servírování pochutin, sběru drobného zahradního ovoce nebo ke skladování potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8721037311748 |
| Hloubka přepravní: | 25,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,299 kg |
| Objem přepravní: | 7,477875 dm3 |
| Průměr: | cm |
| Šířka: | 0 cm |
| Šířka přepravní: | 25,5 cm |
| Výška: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 11,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
