miska 26cm GLOSSY nerez
Kód: MA-280047
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska GLOSSY pr. 26 cm, nerez. průměr: 26 cm výška: 9,5 cm materiál: nerez tloušťka stěny 0,30 mm hluboká Nerezová miska GLOSSY, hluboká. Miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná. myčka: anoDoplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.17 kg |
| EAN: | 8591634003106 |
| Barva: | nerezová |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,169 kg |
| Materiál: | nerez |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 7,2128 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Typ mísy: | kuchyňská mísa |
| Výška přepravní: | 9,2 cm |
| Zařazení - jídelna: | Mísy a dózy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
