miska 28cm, 6l, PH RŮŽ CULINARIA
Kód: MA-369468
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska CULINARIA 6 l má v kuchyni široké využití. Je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 8590419043849 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,27 kg |
| Objem přepravní: | 10,192 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
