miska 28cm, 6l, s víkem, PH LATTE CULINARIA
Kód: MA-369899
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 28 cm, 6 l, s víkem, PH LATTE, CULINARIA. průměr: 28 cm výška: 13,5 cm objem: 6 l materiál: plast barva: latte Miska CULINARIA s víkem má v kuchyni široké využití. Je vhodná nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Miska je vyrobena z odolného plastu a je vhodná do myčky na nádobí. myčka: ano mikrovlnka: ano - bez víka UPOZORNĚNÍ: 850 W, 5 minut max. 40 st. C |Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022572092 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,36 kg |
| Objem přepravní: | 12,6 dm3 |
| Šířka přepravní: | 30 cm |
| Výška přepravní: | 14 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
