miska 28cm 2TONE nerez
Kód: MA-287506
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska pr. 28 cm, 2TONE, nerez. průměr: 28 cm výška: 12,5 cm tloušťka stěny: 0,35 mm materiál: nerez Nerezová miska má široké využití v kuchyni, snadno se udržuje, je hygienická a odolná.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Nerezové |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 8591022613610 |
| Hloubka přepravní: | 29 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,28 kg |
| Objem přepravní: | 10,933 dm3 |
| Šířka přepravní: | 29 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
