miska 2l PICCOLO PH mix barev
Kód: MA-249257
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska PICCOLO 2 l, PH mix barev. objem: 2 l materiál: plast mix barev: světle modrá, bílá kouřová, tmavě šedá, světle šedá, vínová, černá, béžová, transparentní Praktická plastová miska v rozmanitých barevných variantách pro všestranné využití v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 5907513614784 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,074 kg |
| Objem přepravní: | 4,1895 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 9,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
