miska 310ml, pr.10,5cm MONA Tonda stohovatelná porcelán.BÍ
Kód: MA-282231
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 310 ml, pr. 10,5 cm, MONA Tonda, stohovatelná porcelán. BÍ. objem: 310 ml průměr: 10,5 cm výška: 6 cm materiál: porcelán barva: bílá Stohovatelná miska se dvěma uchy je výborná k podávání horkých polévek, ale i zdravých snídaní a svačiny s müsli, ovocem, jogurtem. Lze mýt v myčce a použít v MVT.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.33 kg |
| EAN: | 9001794041553 |
| Hloubka přepravní: | 10,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,33 kg |
| Objem přepravní: | 0,6615 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 10,5 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
