miska 31cm DURALEX skleněná
Kód: MA-232008
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
průměr: 31 cm materiál: silnostěnné sklo Servírovací miska DURALEX vhodná pro podávání salátů, kompotů, omáček či podobných příloh.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Skleněné |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.98 kg |
| EAN: | 0080576083591 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,984 kg |
| Objem přepravní: | 15,5465 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 29,5 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
