miska 3l PICCOLO PH mix barev
Kód: MA-249258
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska PICCOLO 3 l, PH mix barev. objem: 3 l materiál: plast mix barev: světle modrá, bílá kouřová, tmavě šedá, světle šedá, vínová, černá, béžová, transparentní Praktická plastová miska v rozmanitých barevných variantách pro všestranné využití v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5907513614708 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,098 kg |
| Objem přepravní: | 6,048 dm3 |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 10,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
