miska 510ml, pr.13,1cm LUCA keramická BÍ
Kód: MA-370002
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 510 ml, pr. 13,1 cm, LUCA, keramická BÍ. objem: 510 ml horní průměr: 13,1 cm dolní průměr: 9 cm výška: 7,5 cm materiál: keramika barva: bílá Miska LUCA v bílé barvě je vyrobena z keramiky. Miska je vhodná na podávání studených pokrmů, ale také horké polévky. Je vhodná do mikrovlnné trouby i myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8591022591383 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,435 kg |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 1,456 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 0 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 13 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
