miska 520ml PUNTÍKY keramická mix barev
Kód: MA-369278
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska 520 ml, PUNTÍKY, keramická mix barev. objem: 520 ml materiál: keramika mix barev: růžová, fialová, modrá, zelená Miska PUNTO je keramická miska k podávání horkých i studených pokrmů.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 8591022365571 |
| Hloubka přepravní: | 14 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,323 kg |
| Objem přepravní: | 1,274 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 6,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
