miska 5l PICCOLO PH mix barev
Kód: MA-249259
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska PICCOLO 5 l, PH mix barev. objem: 5 l materiál: plast mix barev: světle modrá, bílá kouřová, tmavě šedá, světle šedá, vínová, černá, béžová, transparentní Praktická plastová miska v rozmanitých barevných variantách pro všestranné využití v kuchyni.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 5907513614531 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,14 kg |
| Objem přepravní: | 10,192 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 13 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
