miska dělená 21x21x17cm porcelán/bambus BRILLANTE
Kód: MA-267163
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska dělená, 21 x 21 x 17 cm, porcelán / bambus, BRILLANTE. rozměry: 21 x 21 x 17 cm materiál: porcelánové misky, bambusový držák Čtyři Hranaté dělené porcelánové misky, s bambusovým držákem, o celkových rozměrech 21 x 21 x 17,5 cm. Miska je ideální pro servírování různých druhů oříšků, sušeného ovoce, oliv apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.88 kg |
| EAN: | 8591022561959 |
| Hloubka přepravní: | 22 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,88 kg |
| Objem přepravní: | 4,257 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 9 cm |
| Výška přepravní: | 21,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
