miska dělená 24x24x18cm porcelán/bambus BRILLANTE
Kód: MA-267162
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska dělená, 24 x 24 x 18 cm, porcelán / bambus, BRILLANTE. rozměry: 24 x 24 x 18 cm materiál: porcelánové misky, bambusový držák Tři kulaté dělené porcelánové misky, s bambusovým držákem, o celkových rozměrech 24 x 24 x 18,5 cm. Miska je ideální pro servírování různých druhů oříšků, sušeného ovoce, oliv apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.12 kg |
| EAN: | 8591022561942 |
| Hloubka přepravní: | 25 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,12 kg |
| Objem přepravní: | 4,6 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 8 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
