miska dělená 33,7x13,7cm porcelán BIANCA
Kód: MA-266166
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska dělená 33,7 x 13,7 cm, porcelán, BIANCA. rozměry: 33,7 x 13,7 x 3,6 cm materiál: porcelán barva: bílá Porcelánová dělená miska BIANCA. Servírovací porcelánová miska BIANCA, dělená, v bílé barvě. Miska je vhodná pro servírování různých dipů, oříšků, chipsů, ovoce či zeleniny. Vhodné pro každodenní použití. Míska je vhodná do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.95 kg |
| EAN: | 8591022559406 |
| Hloubka přepravní: | 35 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,95 kg |
| Objem přepravní: | 1,96 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 14 cm |
| Výška přepravní: | 4 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
