miska dělená pr.25x4cm bambus BRILLANTE
Kód: MA-369848
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska pr. 25 x 4 cm, dělená, bambus BRILLANTE. průměr: 25 cm výška: 4 cm materiál: bambusové dřevo Miska dělená Bamboo Brillante vyrobená z přírodního bambusu, je ideální pro servírování různých pochutin. Díky děleným dřevěným přepážkám je možné servírovat více druhů pochutin na jedné misce.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.63 kg |
| EAN: | 8591022526590 |
| Hloubka přepravní: | 26 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,63 kg |
| Objem přepravní: | 3,38 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
