miska imitace skla KRYSTAL 19x12x2cm PH
Kód: MA-226192
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska imitace skla KRYSTAL 19 x 12 x 2 cm, plastová. Povrch je dekorován motivem hroznů materiál: plast barevné provedení: čirá rozměry: 19 x 12 cm Sevírovací miska/podnos KRYSTAL značky RENOSTAV. Elegatní miska je vhodná k sevírování občerstvení využitelná i jako podnos.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Tácy, podnosy, prkénka plastová |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 8594020083812 |
| Hloubka přepravní: | 18,9 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,04 kg |
| Objem přepravní: | 0,44604 dm3 |
| Šířka přepravní: | 11,8 cm |
| Výška přepravní: | 2 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
