miska kompotová 12cm v.5cm PH mix barev
Kód: MA-311201
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska kompotová 12 cm, v. 5 cm, PH mix barev. průměr: 12 cm výška: 5 cm materiál: plast mix barev: bílá, žlutá, oranžová, modrá, zelená Praktická plastová miska slouží k podávání kompotů, salátů a jiných pochutin. Vhodná i na suché potraviny, např. piškoty, křupky, müsli apod.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594028849137 |
| Hloubka přepravní: | 12 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 0,72 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
