miska obalovací 25x15x4cm PH mix barev (3ks)
Kód: MA-225221
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska obalovací 25 x 15 x 4 cm PH mix barev (3 ks). rozměry: 25 x 15 x 4 cm materiál: plast mix barev: zelená, žlutá, béžový granit, bílý granit balení: 3 ks Obalovací misky jsou určeny pro obalování řízků, sýrů a jiných dobrot, které se smaží v trojobalu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8590221473001 |
| Hloubka přepravní: | 45 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,35 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 71,28 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 3 |
| Šířka přepravní: | 44 cm |
| Typ mísy: | kuchyňská mísa |
| Výška přepravní: | 36 cm |
| Zařazení - jídelna: | Mísy a dózy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
