miska obalovací 26x18x6cm PH mix barev (malá)
Kód: MA-311329
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska obalovací 26 x 18 x 6 cm, PH mix barev. rozměry: 26 x 18 x 6 cm materiál: plast mix barev: žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená Obalovací miska je určena pro obalování řízků, sýrů a jiných dobrot, které se smaží v trojobalu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8594028849182 |
| Hloubka přepravní: | 6 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem přepravní: | 2,808 dm3 |
| Šířka přepravní: | 26 cm |
| Výška přepravní: | 18 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
