miska obalovací 34x25x7cm PH mix barev (velká)
Kód: MA-311333
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska obalovací 34 x 25 x 7 cm, PH mix barev. rozměry: 34 x 25 x 7 cm materiál: plast mix barev: žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená Obalovací miska je určena pro obalování řízků, sýrů a jiných dobrot, které se smaží v trojobalu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8594028849199 |
| Hloubka přepravní: | 7 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,15 kg |
| Objem přepravní: | 5,95 dm3 |
| Šířka přepravní: | 34 cm |
| Výška přepravní: | 25 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
