miska obalovací PH mix barev sada 3díl.
Kód: MA-311325
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska obalovací PH mix barev, sada 3díl. sada obsahuje 3 misky: - 26 x 18 x 6 cm (2 x) - 34 x 25 x 7 cm (1 x) materiál: plast mix barev: žlutá, oranžová, červená, modrá, zelená Obalovací misky jsou určeny pro obalování řízků, sýrů a jiných dobrot, které se smaží v trojobalu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.35 kg |
| EAN: | 8594028849168 |
| Hloubka přepravní: | 7,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,35 kg |
| Materiál: | plast |
| Objem: | 0 ml |
| Objem přepravní: | 6,856875 dm3 |
| Počet kusů v balení: | 3 |
| Šířka přepravní: | 26,5 cm |
| Typ mísy: | kuchyňská mísa |
| Výška přepravní: | 34,5 cm |
| Zařazení - jídelna: | Mísy a dózy |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
