miska odkládací 23x11,5x2,5cm silikon ČRV CULINARIA
Kód: MA-327205
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Silikonová odkládací miska CULINARIA red, rozměry: délka 23 cm, šířka 11,5 cm, výška 2,5 cm. Praktická pomůcka na odkládání vařeček, příborů a jiného náčiní při vaření. Silikon je velmi populární materiál, který pro své jedinečné vlastnosti našel své uplatnění i v kuchyni. Vyrábí se z něj různé druhy forem na pečení, vály a válečky na těsto, stěrky, mašlovačky, různé druhy kuchyňské náčiní a mnohé další výrobky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8591022342565 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,09 kg |
| Objem přepravní: | 1,242 dm3 |
| Šířka přepravní: | 12 cm |
| Výška přepravní: | 4,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
