miska polévková 14,5cm, s víčkem, PH mix barev
Kód: MA-249248
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska polévková 14,5 cm, s víčkem, PH mix barev. průměr: 14,5 cm objem: 0,7 l materiál: plast mix barev: transparentní, bílá, bílá mramorová, okrová, růžová, červená, tyrkysová, modrá, tmavě modrá, zelená, hnědá, světle šedá, tmavě šedá, černá Klasická plastová polévková miska, které se dá použít nejen na polévku, ale i jiné potraviny. S prakickým víkem, které zabrání rozlití tekutiny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 5907513614012 |
| Hloubka přepravní: | 14,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,06 kg |
| Objem přepravní: | 1,47175 dm3 |
| Šířka přepravní: | 14,5 cm |
| Výška přepravní: | 7 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
