miska polévková 16,5cm, s víčkem, PH mix barev
Kód: MA-249249
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska polévková 16,5 cm, s víčkem, PH mix barev. průměr: 16,5 cm objem: 1,2 l materiál: plast mix barev: transparentní, bílá, bílá mramorová, okrová, růžová, červená, tyrkysová, modrá, tmavě modrá, zelená, hnědá, světle šedá, tmavě šedá, černá Klasická plastová polévková miska, které se dá použít nejen na polévku, ale i jiné potraviny. S prakickým víkem, které zabrání rozlití tekutiny.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 5907513614111 |
| Hloubka přepravní: | 16,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,084 kg |
| Objem přepravní: | 2,45025 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16,5 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
