miska s oušky 16cm PH mix barev
Kód: MA-229371
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
miska s oušky 16cm PH mix barev průměr: 16 cm materiál: plast mix barev Plastová miska má všestranné využití, slouží například k servírování pochutin, sběru drobného zahradního ovoce nebo ke skladování potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 8594000032939 |
| Hloubka přepravní: | 6,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,064 kg |
| Objem přepravní: | 1,768 dm3 |
| Šířka přepravní: | 16 cm |
| Výška přepravní: | 17 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
