miska s oušky 20cm PH mix barev
Kód: MA-229381
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
miska s oušky 20cm PH mix barev průměr: 20 cm materiál: plast mix barev Plastová miska má všestranné využití, slouží například k servírování pochutin, sběru drobného zahradního ovoce nebo ke skladování potravin.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 8594000032953 |
| Hloubka přepravní: | 8,5 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,094 kg |
| Objem přepravní: | 3,57 dm3 |
| Šířka přepravní: | 20 cm |
| Výška přepravní: | 21 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
