miska s víkem sada 3díl.(0.2,0.5,1.2l) PH LATTE CULINARIA
Kód: MA-287761
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada misek CULINARIA o objemu 200 ml, 500 ml a 1,2 l mají v kuchyni široké využití. Jsou vhodné nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Misky jsou vyrobeny z odolného plastu a vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8591022597835 |
| Hloubka přepravní: | 17 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,2 kg |
| Objem přepravní: | 2,601 dm3 |
| Šířka přepravní: | 17 cm |
| Výška přepravní: | 9 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
