miska s víkem sada 3díl.(0.5,1.2,2.5l) PH LATTE CULINARIA
Kód: MA-287749
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Sada misek CULINARIA o objemu 0,5 l, 1,2 l a 2,5 l má v kuchyni široké využití. Jsou vhodné nejen k ukládání potravin, ale i k servírování. Misky jsou vyrobené z odolného plastu a vhodné do myčky na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Mísy a misky |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.36 kg |
| EAN: | 8591022597866 |
| Hloubka přepravní: | 21 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,36 kg |
| Objem přepravní: | 4,851 dm3 |
| Šířka přepravní: | 21 cm |
| Výška přepravní: | 11 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
