miska sada 2díl. pr.20,5cm ROSE, v košíku, keramika/proutí
Kód: MA-287507
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
2dílná sada keramických misek v proutěném košíku o průměru 20,5 cm ROSE. Keramika má růžovo-bílou glazuru s dekorem růže.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 8591022621226 |
| Hloubka přepravní: | 0 cm |
| Hmotnost přepravní: | 0,3 kg |
| Objem přepravní: | 0 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 0 cm |
| Výška přepravní: | 0 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
