miska sada 2díl. pr.20,5cm SWEET HOME, v košíku, keramika/proutí
Kód: MA-327320
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska sada 2díl. pr. 20,5 cm, SWEET HOME, v košíku, keramika / proutí. Mísa v košíku SWEET HOME o průměru 20,5 cm v proutěném PVC košíku 20,5 cm, je vhodná na podávání slaných i sladkých pochutin. Sada obsahuje: 2 x misku a 1 x proutěný PVC košík. J edná se o oblíbenou kolekci keramiky s dekorem SWEET HOME, kterou můžete doplnit o další položky z této dekorované řady.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.13 kg |
| EAN: | 8591022486634 |
| Hloubka přepravní: | 23 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,13 kg |
| Objem přepravní: | 3,174 dm3 |
| Šířka přepravní: | 23 cm |
| Výška přepravní: | 6 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
