miska sada 4díl. 30,5x18,5cm RED POPPY, v košíku, keramika/proutí
Kód: MA-267231
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska sada 4díl., 30,5 x 18,5 cm, RED POPPY, v košíku, keramika / proutí. sada obsahuje: 2 x červeno-bílá keramická miska 2 x červeno-bílá keramická miska s dekorem máku 1 x proutěný košík Sada mísek v košíku RED POPPY, 4 misky v proutěném košíku. Jedná se o oblíbenou kolekci keramiky s dekorem máku, kterou můžete doplnit ze širokého sortimentu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.21 kg |
| EAN: | 8591022334119 |
| Hloubka přepravní: | 31 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,211 kg |
| Objem přepravní: | 2,945 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 19 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
