miska sada 4díl.(3xmiska,1xtác) 28,2x9,8x7cm BRILLANTE porc.BÍ,ČER
Kód: MA-267314
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska sada 4díl. (3 x miska, 1 x tác) 28,2 x 9,8 x 7 cm, BRILLANTE, porcelán BÍ, ČER / bambus. sada obsahuje: 3 x porcelánová miska (2 x černá, 1 x bílá) 1 x bambusový tác celkové rozměry: 28,2 x 9,8 x 7 cm Sada 3 hranatých porcelánových misek, 2 v černé a 1 v bílé barvě na bambusovém podnosu, je ideální pro servírování různých druhů oříšků, sušeného ovoce, oliv apod. myčka: ano mikrovlnka: ano UPOZORNĚNÍ: bambusový tác otírat pouze vlhkým hadříkemDoplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.22 kg |
| EAN: | 8591022561973 |
| Hloubka přepravní: | 30 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,22 kg |
| Objem přepravní: | 2,475 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 11 cm |
| Výška přepravní: | 7,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
