miska sada 4díl. pr.23cm LAVENDER, v košíku, keramika/proutí
Kód: MA-369145
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska sada 4díl., pr. 23 cm, LAVENDER, v košíku, keramika / proutí. sada obsahuje: 3 x malá fialová keramická miska 1 x velká keramická miska s dekorem levandule 1 x proutěný košík Sada misek v košíku LAVENDER, 4 misky v proutěném košíku. Jedná se o oblíbenou kolekci keramiky s dekorem levandule, kterou můžete doplnit ze širokého sortimentu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.09 kg |
| EAN: | 8591022368442 |
| Hloubka přepravní: | 24 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,093 kg |
| Objem přepravní: | 3,168 dm3 |
| Pozor křehké: | Ano |
| Šířka přepravní: | 24 cm |
| Výška přepravní: | 5,5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
