miska sada 5díl.28x28cm LAVENDER, v košíku, keramika/proutí
Kód: MA-369144
30 let zkušeností
200 000+ spokojených objednávek

Vše na jednom místě
Široký výběr bez zbytečného hledání

Pro rodinnou pohodu
Péče, radost a komfort
Detailní popis produktu
Miska sada 5díl., 28 x 28 cm, LAVENDER, v košíku, keramika / proutí. sada obsahuje: 4 x malá fialová keramická miska 1 x velká keramická miska s dekorem levandule 1 x proutěný košík Sada misek v košíku LAVENDER, 5 misek v proutěném košíku. Jedná se o oblíbenou kolekci keramiky s dekorem levandule, kterou můžete doplnit ze širokého sortimentu.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Servírovací porcelán |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.76 kg |
| EAN: | 8591022368435 |
| Hloubka přepravní: | 28 cm |
| Hmotnost přepravní: | 1,758 kg |
| Objem přepravní: | 3,92 dm3 |
| Šířka přepravní: | 28 cm |
| Výška přepravní: | 5 cm |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
